Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Pavel Maňas
manas@quentin.cz

 

Suitcase Fusion 9 Mac/Win IE EDU


Výrobce:Profi software 
Kód:XCSFU-190006
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
 
Popis
Školní licence. Spravujte všechna písma z jednoho místa. Nezáleží na tom, kolik jich máte k dispozici - vaše systémová písma, zakoupená písma, písma z Adobe Typekitu, Google Fonts atd. Aktivujte je nebo deaktivujte jak potřebujete. Suitcase Fusion 9 nabízí nejpříjemnější způsob správy, hledání či prohlížení.

Maximalizujte vaši produktivitu a kreativitu - rychlé vyhledání a aktivaci písem v dokumentech, které jste v minulosti vytvořili.
Sledování písem v dokumentu uložených pomocí pluginů nebo InDesignu, Illustratoru, Photoshopu nebo After Effects.
Náhledy dokumentů - vizuální prohlídka dokumentů pomocí náhledů, které zobrazují jejich obsah včetně písem bez nutnosti otevření celých souborů.
Zobrazení detailních informací o použití písem - zobrazení písem v dokumentech včetně informací o jeho názvu, typu, verzi, výrobci, ID či dostupnosti v Suitcase Fusion.
Karta s informacemi o dokumentu - naleznete v stručném informačním okně, v němž jsou uvedeny podrobnosti o typu souboru dokumentu, nadřazené aplikaci, kdo jej vytvořil a naposledy změnil, počet používaných písem a přidružených tagů.
Rozšířené hledání - funkce QuickFind slouží k vyhledání specifických písem v dokumentech podle jména písma nebo názvu dokumentu.
Kolekce písem pro výstup - shromážděte všechna písma použitá v dokumentu, aniž byste museli spouštět kreativní aplikaci, ve které byla vytvořena.
Zobrazení písem podle kritérií - zobrazte vaše písma podle vybraných typů kritérií, jako je název, výrobce, styl, oblíbených položek a dalších.
Podpora 64-Bit - snadná instalace a běh Suitcase Fusion na nejnovějších systémech Windows a macOS.
Kompatibilita s nejnovějšími verzemi aplikací Adobe CC 2019.


Zařazení produktu
>> Software  >  Písma a sady písem  >  Správa a práce s fonty  >  Doplňkové aplikace pro DTP  >  Správa písem  >  Pomocné a obslužné programy  >  Správa písem
>> Extensis  >  Suitcase
>> XTensions & DTP doplňky  >  Doplňkové aplikace pro DTP
Bližší informace
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
26.2.2020, 21:13
Skladová dostupnost:
online