Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

 

Samorost 2 - hra


Výrobce:Apple Computer 
Kód:COSAMOROST
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
Samorost 2 - hra
 
Popis
Snad všechny světové internetové magazíny, které se zabývají herní problematikou, ale i různými výtvarnými experimenty, označily Samorost za nejpovedenější flashovou hru na síti. Dílko posbíralo řadu nejrůznějších ocenění a dočkalo se i nominace na prestižní cenu Webby Award 2004.

Nyní přichází pokračování úspěšného projektu Samorost 2, ve kterém se můžete pokusit skřítkovi 'hrdinovi příběhu' pomoci se záchranou psíka, kterého unesli úskoční ufoni, když přiletěli na skřítkovu zahrádku krást hrušky. Samorost 2 kombinuje ojedinělým způsobem klasickou animaci s interaktivními flashovými prvky a výsledkem je půvabná hra založená na jednoduchém principu přemýšlej-a-klikni, kterou si okamžitě zamiluje prakticky každý bez ohledu na věk či fakt, zda počítačovým hrám holduje či ne. Vedle samotné hry na CD nesmíme opomenout ani audio část, obsahující soundtrack z pera Tomáše Dvořáka. Datová stopa pak samozřejmě zahrnuje obě varianty (pro PC i Mac) hry v její plné verzi.

Hra je vhodná i pro malé děti.


Stránky výrobce:
http://www.apple.cz

Zařazení produktu
>> Software  >  Domácnost a zábava
>> Apple  >  Apple software  >  Multimédia
Bližší informace
Demoverzi Samorost 2 si můžete zahrát na serveru tvůrců 
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Antonín Štogr. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
16.9.2019, 5:09
Skladová dostupnost:
online