Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Michael Hruška
hruska@quentin.cz

 

Bamboo Tip


Výrobce:Wacom 
Kód:WTCS-710B
Záruka:24 Měsíců
Status: Top produkt 
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
 
Popis

Stylus s tenkým hrotem

Stačí zapnout a začít psát. Bamboo Tip je určený pro rychlé zapsání poznámek na iPhonu, iPadu a Android zařízeních.
V podobě stylusu Bamboo Tip dostáváte do ruky nástroj, který vám umožní psát poznámky, skicovat, vytvářet koncepty, kdekoliv. Budete mít jistotu, že své nápady zachytíte přesně tak, jak potřebujete a to zejména díky tenkému hrotu, který vám umožní pracovat velmi přesně.Proč si vybrat Bamboo Tip?

Díky tenkému hrotu (1,9 mm) budete schopní zachytit jakýkoliv nápad, načrtnout jakoukoliv skicu přesně. Zároveň přesně vidíte, kde se hrot dotýká povrchu tabletu nebo telefonu.
Můžete se spolehnout také na kompatibilitu. Není nutné žádné párování se zařízením. Bamboo Tip bude fungovat na zařízeních s iOS a velkém množství zařízení s Androidem.

Tabulku kompatibility najdete ZDE

Malé, ale velmi důležité tlačítko

Použijte tlačíko na stylusu pro optimalizaci výkonu na iOS nebo Android zařízení jeho přepnutím do horní pozice, a pro iPad Pro jeho přepnutím do dolní pozice.

Dlouhodobá výdrž

Baterie ve stylusu umožňuje po nabití pracovat až 20 hodin. Stylus je vyroben z kvalitních materiálů a je velmi odolný. Pokud se opotřebuje hrot, je velmi jednoduché jej vyměnit.
Stylus je navržený pro každodenní použití a díky ergonomickému designu je velmi komfortní jej používat i dlouhodobě.Stránky o produktu:
www.wacom.eu

Zařazení produktu
>> Hardware  >  Grafické tablety  >  Příslušenství
>> Wacom  >  Stylusy  >  Stylusy pro iPad a iPhone  >  příslušenství  >  příslušenství  >  Intuos4
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Michael Hruška. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =