Microsoft Office 365 pro domácnosti - licence na 1 rok


Výrobce:Microsoft 
Kód:MIOFF365H
Dostupnost:
2 týdnynapověda
Koncová cena:2 248 Kč bez DPH
Vaše cena: 1 975  Kč  bez DPH
2 390 Kč  s DPH a poplatky
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
 
Popis

Využijte zvýhodněnou cenu na Office při koupi s počítačem nebo iPadem.

Aktuální verze Microsoft Office až na pěti počítačích PC nebo Mac a pěti mobilních zařízeních, pronájem licence na jeden rok. Dostupnost aplikací a funkce se liší v závislosti na platformě a zařízení. Základní aplikace Word, Excel, Powerpoint, OneNote a Outlook jsou k dispozici pro Mac i Win, aplikace Publisher a Access jsou k dispozici pouze pro počítače s Windows. Mobilní aplikace jsou k dispozici pro Windows mobile a iPhone.

Office 365 pro domácnosti vám přináší nejnovější verze aplikací, které znáte a máte rádi, a navíc cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete. Stačí se přihlásit a budete mít přístup ke svým Office souborům, aplikacím a nastavením prakticky odkudkoli. Získáte nejnovější verze všech populárních Office aplikací a cloudové služby, včetně volných minut pro Skype volání a více prostoru na OneDrive, pro až 5 počítačů, tabletů s Windows, iPadů a Maců. Také můžete snadno nainstalovat Office Mobile na až 5 smartphonů, včetně iPhonů a telefonů s Androidem. (Office Mobile je již předinstalovaný na telefonech Windows Phone a nepočítá se tedy do limitu 5 zařízení).

Co je součástí:
• Office pro celou domácnost pro až 5 počítačů, tabletů s Windows, iPadů a Maců.
• Snadno nainstalujte Office Mobile až na 5 smartphonů, včetně iPhonů a telefonů s Androidem (Office Mobile je již předinstalovaný na telefonech Windows Phone a nepočítá se tedy do limitu 5 zařízení).
• Nejnovější verze aplikací: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher2 a Access.2
• 1 TB online prostoru navíc na online úložišti OneDrive pro každého člena domácnosti (pro až 5 uživatelů).
• 60 volných Skype™ minut měsíčně pro volání ve více než 60 zemích.
• Součástí předplatného pro domácnost je nárok na automatické upgrady po dobu jeho trvání. Vždy máte tedy přístup k nejnovějším funkcím a službám.

Office 365 verzeZařazení produktu
>> Microsoft  >  MS Office pro Mac OS X
Produkt lze výhodněji zakoupit s těmito produkty
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Michael Hruška. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =