Parallels Desktop 12 Mac, máme skladem!

13.9.2016 - Software

Parallels Desktop 12Firma Parallels, Inc. uvedla na trh novou verzi Parallels Desktop 12 pro virualizace jiných operačních systémů na počítačích Apple.

Parallels Desktop® je nejprodávanější, nejbezpečnější, nejjednodušší a nejvýkonnější řešení pro spouštění Windows® aplikací na počítači Mac – bez nutnosti restartu. Jednoduše přepínejte mezi počítačem Mac a Windows aplikacemi. Vysoký výkon vám umožní spouštět aplikace jako Microsoft Office, ale i ty graficky náročné bez jakýchkoliv kompromisů.

Aplikace Parallels Desktop 12 přichází s mnoha novými funkcemi a vylepšeními. Mezi novinky patří podpora nového macOS Sierra, uživatelé se kromě toho můžou těšit na zvýšení rychlosti běhu Windows o 25%, na 500GB online místa pro zálohování (na jeden rok), archivaci a ochranu souborů heslem, nahrávání prezentací z Mac i Windows a mnoho dalšího.

FREE UPDATE - Zákazníci, kteří si zakoupili nebo zakoupí, registrují a aktivují Parallels Desktop 11 Mac CZ/IE (komerční nebo EDU verzi) mezi 1.8.2016 a 31.10.2016 obdrží verzi 12 zdarma. Podmínkou je registrace do portálu Parallels (případně registrace při instalaci programu). Celý proces probíhá automaticky, nový licenční klíč obdrží zákazníci do 7 dnů od registrace automaticky mailem. Více informací můžete nalézt zde: http://www.parallels.com/techguarantee2016. K žádosti o free upgrade je nutné přiložit nákupní fakturu a sériové číslo.

[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
27.5.2018, 23:12
Skladová dostupnost:
online