PANTONE FHI má 315 nových barev

3.3.2020 - Informace

PANTONE FHI 2020Po velkém rozšíření barev v knihovně PANTONE PMS v září loňského roku přichází i knihovna Fashion & Home & Interior s novými barvami.

Celkem je jich 315, z nichž je 70 odstínů modré, přes 50 růžových a větší část nových barev je černých a neutrálních. Bylo přeformulováno cca 100 dosavadních TPG barev, aby přesněji odpovídaly barvám tištěných na bavlně. Nové vzorníky mají nový vzhled a design, došlo k úpravě řazení, aby byl výběr barev intuitivnější. Celkem nyní knihovna FHI obsahuje 2625 barev.

Pro zákazníky, kteří si v nedávné době pořídili nové FHI vzorníky budou po omezenou dobu k dispozici tzv. “Supplements”, což jsou vzorníky jen s novými FHI barvami, tzn., že zákazníci si nemusejí kupovat vzorníky nové, ale jen nové doplňkové. Všechny doplňkové vzorníky jsou k dispozici k FHI Color Guide, Cottone Passport, Cotton Planner, Cotton Chip Set a v neposlední řadě také je Cotton Swatch Library.

Cotton Chip Set je nyní nově ve třech knihách a Color Specifier se nyní prodává samostatně (byl jen součástí bundle s FHI Color Guide vzorníkem).
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
1.4.2020, 3:53
Skladová dostupnost:
online