Nová sada CorelDRAW Graphics Suite 2019 byla uvedena na trh!

21.3.2019 - Software

CorelDRAW Graphics Suite 2019Kromě zcela nové verze na Windows je nyní kompletní sada také k dispozici v češtině pro macOS. Po 18 letech se CorelDRAW vrací na platformu Mac. Konečně tak není potřeba k běhu Corelu ani virtuální prostředí Parallels Desktop (firma Corel společnost Parallels zakoupila v prosinci 2018), tak ani operační systém Windows. Uživatelé MacBooku Pro s Touch barem uvítají jeho plnou podporu.

Mezi hlavní novinky lze zařadit:

Ukotvitelný panel Objekty - zcela přepracovaný ukotvitelný panel Objekty nabízí přímou kontrolu nad strukturou dokumentu a rychlý přístup k jeho prvkům umožňující zrychlení projektů.
Nedestruktivní efekty - v aplikaci CorelDRAW můžete používat a upravovat efekty a experimentovat s nimi u vektorových i rastrových objektů, a to vše beze změn původního obrázku nebo objektu.
Pracovní postupy přesné až na pixel - ujistěte se, že bude webová grafika vždy ostrá a jasná. Zarovnejte pixelovou mřížku k okraji stránky, aby exportovaná grafika měla ostré okraje, a použijte nové tlačítko Zarovnat k pixelové mřížce pro snadné opravy tvarů.
Moderní šablony - díky široké škále nových profesionálně navržených šablon dostupných v přepracovaném dialogovém okně Nový ze šablony můžete vždy dodat profesionální výsledky. Šablony lze snadno snadno přizpůsobit a vytvořit jedinečné návrhy.
Vzhled, pocit a výkon - využijte vylepšení rozhraní pro snazší navigaci, větší konzistenci a zvýšenou produktivitu. Užijte si vylepšení výkonu zaměřená na zpracování textu, dobu spouštění, dobu nahrávání dokumentů, vykreslování grafiky a další.

Co je obsahem?

Komplexní sada nástrojů zahrnuje:

CorelDRAW - intuitivní vektorový editor a zlomový software, který vyhoví i náročným grafickým profesionálům.
Corel PHOTO-PAINT - profesionální bitmapový editor sloužící k úpravě a retuši obrázků a fotografií.
Corel Font Manager - software pro správu písem.
Corel PowerTRACE - utilitka, která je součástí CorelDRAW, která pomůže rychle a přesně převést bitmapy do editovatelné vektorové grafiky.
CorelDRAW.app - webová aplikace, která umožňuje pracovat na projektech Corelu kdekoli a kdykoliv.
Corel AfterShot HDR - fotografický editor pro zpracování HDR fotografií a úpravu RAW a JPG souborů.

a dále 7000 volně šiřitelných klipartů a obrázků, 1000 fotografií s vysokým rozlišením, 1000 OpenType písem, 150 designových šablon, 600 vektorových a bitmapových textur a spoustu dalších nástrojů.

Licenční politika
CorelDRAW Graphics Suite 2019 je dostupný jako:

Trvalá licence - jednorázová platba za trvalou licenci bez dalších měsíčních nebo ročních nákladů.
Licence předplatného - nízká roční platba a možnost zrušit předplatné, pokud již software nepotřebujete. Dokud bude vaše předplatné aktivní, budete mít přístup vždy k aktuální verzi.
Multilicence jsou nabízeny v několika cenových úrovních v kategoriích 1 až 4 licence, 5 až 50 licencí atd.

Další informace a bezplatnou 15denní zkušební verzi ke stažení (bez nutnosti uvést platební údaje) najdete na adrese: www.coreldraw.com/cz/.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
1.4.2020, 19:09
Skladová dostupnost:
online