Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.

Kontaktujte prosím, manažera produktu:

specialista DTP

dtp@dtpobchod.cz

Master Collection CS4 Win IE Upgrade z CS3 Master Collection

Master Collection CS4 Win IE Upgrade z CS3 Master Collection
Vytvářejte vizuálně bohatý a poutavý obsah pro tisk, web, interaktivní aplikace, video, audio i mobilní zařízení pomocí sady úzce integrovaných nástrojů a služeb programů Adobe® Creative Suite® 4 Master Collection. Upgrade z Master Collection CS3. K ob...
 

-8%

Koncová cena bez DPH
28 917 Kč
Výrobce
Adobe
DPH
21%
Kód
AD65023711
Part No.
AD65023711

  Popis produktu

  Vytvářejte vizuálně bohatý a poutavý obsah pro tisk, web, interaktivní aplikace, video, audio i mobilní zařízení pomocí sady úzce integrovaných nástrojů a služeb programů Adobe® Creative Suite® 4 Master Collection. Upgrade z Master Collection CS3. K objednávce se vyžaduje sériové číslo Master Collection CS3.

  Adobe Master Collection CS4 IE obsahuje: InDesign CS4 IE, Photoshop CS4 Extended IE, Illustrator CS4 IE, Acrobat 9 Professionl IE, Flash CS4 Professional IE, Dreamweaver CS4 IE, Fireworks CS4 IE, Contribute CS4 IE, Adobe Premiere Pro CS4 IE, After Effects CS4 IE, Soundbooth CS4 IE, Adobe OnLocation CS4 IE, Encore CS4 IE, Adobe Bridge CS4 IE, Dynamic Link, Adobe Device Central CS4 IE a Version Cue CS4.

  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  Software

  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Upgrade
  Operační systém Win
  Jazyk aplikace Angličtina
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Jeden uživatel

  Dokumenty

  Infor.-URL1
  main.html
  Infor.-URL2

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.