LightBOX 5000K PRO Long (65 x 125,5 x 8,5 cm)


Výrobce:Software ostatní 
Kód:UZLIGHTBOX05L
Dostupnost:
1-2 dnynapověda
Koncová cena:7 006 Kč bez DPH
Vaše cena: 6 999  Kč  bez DPH
8 473 Kč  s DPH a poplatky
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
LightBOX 5000K PRO LONG je normované osvětlení se čtveřicí nejmodernějších speciálních pětipásmových trubic s normovanou barevnou teplotou 5000K.

Parametry: rozměry: 650x1300x85 mm, svítivost 8.000 lumenů.

Víte, že Váš čas a prostředky investované do vybavení DTP pracoviště, barevných kalibrací a ICC profilů mohou být znehodnoceny špatným osvětlením vašeho pracoviště? LightBOX 5000 K je normované osvětlovací těleso (iluminant D50 podle normy CIE a ANSI), které používá speciální lineární pětipásmové zářivkové trubice. Ty jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na vysoký index věrnosti podání barev, kdy se světlo se vyzařuje v dostatečně širokém spektru se zaručovanou barevnou teplotou 5000 K ("denní světlo"). Barevná teplota 5000° K je pro toto použití doporučována jak teoretickými výpočty, tak praktickými poznatky odborníků z grafických a prepress studií.

Přisazené osvětlovací těleso splňuje všechny bezpečnostní požadavky, kladené na tento typ produktu. Vysoce leštěná mřížka s podélnými reflektory AL plechu a příčnými lamelami stromečkového profilu. Obsah hliníku v plechu 99,90%. Osvětlovací těleso osazené touto mřížkou umožňuje optimální kontrastní vidění bez únavy zraku, které způsobují odrazy na monitorech. Omezeného jasu L< 200 cd/m2 je dosaženo při vyzařovacím úhlu 60 stupňů. Každé osvětlovací těleso LightBOX 5000K obsahuje pro optimální a rovnoměrné osvětlení pracoviště dvojici nebo čtveřicí nejmodernějších speciálních pětipásmových trubic s normovanou barevnou teplotou 5000° K včetně startérů. Je tak zaručen vysoký index věrnosti podání barev a oproti starším technologiím přináší o 20% více světla a životnost přes 20.000 hodin! Závěsná podstropní tělesa LightBOX 5000K jsou navržena pro i použití na pracovištích, které vyžadují zrakově náročnou činnost.

Přehled produktů LightBox a PhotoBox si můžete prohlédnout v přehledném dokumentu zde.


Zařazení produktu
>> Hardware  >  Normované osvětlení  >  Normované osvětlení pro odrazové předlohy - stolní  >  Závěsné osvětlení
>> Just Normlicht  >  Normované osvětlení pro odrazové předlohy - stolní  >  Závěsné osvětlení
 dotaz  Máte dotaz?
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
22.10.2017, 19:18
Skladová dostupnost:
online