Just Color Communicator 2


Výrobce:Just Normlicht 
Kód:DB86165
Dostupnost:
2 týdnynapověda
Koncová cena:48 002 Kč bez DPH
Vaše cena: 46 040  Kč  bez DPH
55 716 Kč  s DPH a poplatky
Záruka:24 Měsíců
Status: Top produkt 
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
Just Color Communicator 2 je první náhledový systém na světě, který je dodáván s USB rozhraním, které umožňuje online komunikaci s programovým vybavením pro kalibrace monitorů adJUST a softwaru basICColor display4 k úpravě jasu kabinetu s normovaným osvětlením (softwary nejsou součástí tohoto produktu). Normované osvětlení je určeno pro velikosti náhledů do DIN A3+ (22 x 17,5"). Osvětlení má výkon 1 x 18 W ze zhora a 1 x 18 W zdola a zabudován indikátor, který ukáže (začně svítit červeně), že zářivky jsou na konci životnosti po 2500 hodinách užití. Pracovní plocha: 50 x 40 cm, rozměry: 63 x 64 x 45 cm.

A jak celé zařízení funguje? Nejprve se zkalibruje monitor pomocí adJUST a následně pak pomocí softwaru basICColor display4 jas normovaného osvětlení v kabinetu. Software následně vypočítá optimální úpravu a nastavení Color Communicatoru 2 přes USB rozhraní. Vše probíhá automaticky. Uživatel tak jen umísťuje kalibrační sondu na monitor a pak do kabinetu s normovaným osvětlením. Výsledkem je, že vidíte barevně stejně na monitoru i ve skutečnosti pod normovaným osvětlením.

Osvětlovací mód je 50, to jest, že normované osvětlení má barevnou teplotu 5000 Kelvinů, které se povinně používá k visuální kontrole barevných obrazů, digitálních nátisků či vytištěných ofsetových tisků. Normované osvětlení dále zabraňuje efektu metamerie.

Just Color Communicator 2 neobsahuje kalibrační sondu Just basICColor SQUID2!


Stránky výrobce:
https://www.just-normlicht.de/

Zařazení produktu
>> Hardware  >  Normované osvětlení  >  Normované osvětlení pro odrazové předlohy - stolní
>> Just Normlicht  >  Normované osvětlení pro odrazové předlohy - stolní
Bližší informace
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
Související produkty
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.1.2020, 17:46
Skladová dostupnost:
online