i1Photo Pro 2


Výrobce:XRite 
Kód:MOEO2PHO
Dostupnost:
2 týdnynapověda
Koncová cena:42 883 Kč bez DPH
Vaše cena: 42 000  Kč  bez DPH
50 822 Kč  s DPH a poplatky
Status: Top produkt 
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
i1Photo Pro 2 je novým standardem v oblasti správy barev. Jedná se o dostupné, profesionální zařízení pro spektrální měření barev umožňující kalibrace monitorů, projektorů, přímé měření barev a kalibraci výstupních zařízení v RGB módu včetně možnosti kompenzace vlivu optických zjasnovačů. Kromě toho lze dále zkalibrovat vstup (digitální fotoaparát) pomocí kalibračního terče ColorChecker Mini (a software ColorChecker Camera Calibration) a pomocí nástroje QA ověřit softproofing (monitor) a tiskový výstup, zda jsou ve shodě. Dále je možné pomocí PANTONE Color Manageru změřit přímé barvy a spravovat je.

Obsahuje: spektrofotometr i1 Pro 2, software i1Profiler, PANTONE Color Manager (software umožňující update aktuálních knihoven přímých barev PANTONE pro Adobe, Quark a další aplikace), ColorChecker Camera Calibration software, krytka na měření okolního osvětlení, držák na monitory, pravítko a podložka pro měření, držák na měření přímé barvy, praktické uzavíratelné pouzdro, kalibrační terče ColorChecker Classic Mini a ColorChecker Proof.

i1Photo Pro 2 je dobrou volbou pro grafiky na volné noze, poloamatérské i profesionální fotografy, malé kreativní firmy a malá tisková centra.

Balíček i1Photo Pro 2 je možný upgradovat na plnou verzi pomocí i1Publish Upgrade (kalibrace CMYK, CMYK + další čtyři kanály).

Systémové požadavky:
Windows 7® 32 nebo 64 bit, Windows 8® 32 nebo 64 bit, Windows 8.1® 32 nebo 64 bit, Windows 10® 32 nebo 64 bit, vše s posledními service packy, Intel® Pentium® 4 nebo AMD Athlon XP™ nebo lepší, 1GB RAM, 2GB místa na disku, rozlišení monitoru: 1024 x 768 pixelů nebo větší, podpora dvou monitorů vyžaduje dvě video karty, napájený USB port, DVD mechanika, připojení na internet.
Mac: MacOS X 10.8.x, 10.9.x, 10.10x, 10.11x nebo 10.12x, Intel® procesor, 1GB RAM, 2GB místa na disku, rozlišení monitoru: 1024 x 724 pixelů nebo větší, podpora dvou monitorů vyžaduje dvě video karty, napájený USB port, DVD mechanika, připojení na internet.

Rozdíl mezi i1 Pro a i1 Pro 2 spektrofotometry:
- nový design umožňuje tři standardní podmínky měření (ISO 13655 M0: Tungsten; ISO 13655 M1: D50; ISO 13655 M2: UV Cut) a OBC - kompenzace vlivu optických zjasňovačů bez nutnosti měnit filtry nebo mít dvě zařízení
- možnost měření menšího políčka (až do velikosti 7 mm)
- nový design - ergonometrie, čiětění, ochrana, skladování přístroje
- lepší tepelná stabilita, vyšší jas při emisním měření monitorů a projektorů
- vestavěná kalibrace vlnové délky (samodiagnostika)
- vestavený standard XRGA (XRite Graphic Arts Standard) pro digitální tisk.


Zařazení produktu
>> Hardware  >  Kalibrace a ICC zařízení  >  Spektrofotometry a densitometry
>> Software  >  Kalibrace a tvorba ICC  >  s hardwarem
>> XRite  >  Profesionální kalibrační zařízení  >  Výhodné sestavy pro profesionální kalibrace
Bližší informace
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na našem serveru 
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
Související produkty
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
26.2.2020, 19:53
Skladová dostupnost:
online