Epson získal ocenění EISA pro Epson Stylus Photo R3000

25.8.2011 - Hardware

Asociace EISA udělila tiskárně Epson Stylus Photo R3000 titul Evropská tiskárna roku 2011-2012.

Na porotu asociace EISA velmi zapůsobila nejen přístupnost tiskárny, ale také vysoká kvalita nízkonákladových výtisků. Členové poroty své rozhodnutí komentovali slovy: „Toto je ideální tiskárna vhodná jak pro profesionální fotografy, tak pro pokročilé fotoamatéry.“

Marc Boehmer, produktový manažer společnosti Epson Europe, dodává: „Reagovali jsme na požadavky našich zákazníků a uvedli na trh fototiskárnu Epson Stylus Photo R3000, kterou jsme vybavili velkokapacitními inkoustovými kazetami a řadou funkcí, jako je například zdokonalené podávání papíru Fine Art. Toto ocenění potvrzuje náš úspěch a odborné znalosti, kterých využíváme při výrobě profesionálních produktů vysoké kvality.”

Fototiskárna Epson Stylus Photo R3000 dokáže tisknout výstupy v profesionální kvalitě až do formátu A3+ a díky pohodlným velkokapacitním inkoustovým zásobníkům je dokonalým řešením pro střední objemy tisku. Přední podávání usnadňuje vkládání Fine Art papíru a snižuje pravděpodobnost jeho poškození a zároveň není vyžadován další prostor za tiskárnou. Prostřednictvím 2,5palcového barevného LCD displeje mohou uživatelé snadno sledovat informace o podávání médií a kontrolovat stav zásobníků inkoustu. Velkokapacitní inkoustové kazety o objemu 25,9 ml umožňují zpracování středních objemů tisku a zároveň přispívají k optimalizaci nákladů na tisk jedné stránky.
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
22.9.2019, 6:02
Skladová dostupnost:
online