Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Michael Hruška
hruska@quentin.cz

 

Eizo LCD širokoúhlé CG301W 30" Black + stínítko


Výrobce:EIZO 
Kód:DXECG301W-BK
Záruka:5 Roky
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
30“ EIZO CG301W - největší panel řady ColorGraphic s HW-kalibrací
CG301W s HW-kalibrací představuje špičkový 30“ model s rozšířeným gamutem (AdobeRGB 97% a 100% NTSC). Panel s poměrem stran 16:10 a podporou pro příjem HD-videosignálů s ochranným kódem HDCP. Monitor nalezne uplatnění především na profesionálních grafických pracovištích s velmi širokým záběrem požadavků kladených na všestranný a stabilní výkon monitoru.
Vysoké rozlišení 2560x1600 bodů přináší dvakrát více pracovní plochy než 20“ - 21“ monitory s rozlišením 1200x1600 a v kombinaci s režimem Picture by Picture nabízí svým uživatelům zcela novou dimenzi využití – např. jako dva nezávislé monitory s nulovým přechodem (rámečkem).
Model CG301W je vybaven nejnovějším 16-bit ASIC procesorem s 12-bit LUT pro dosažení vysokého rozlišení blízkých barevných tónů. Speciální obvody DUE zajišťují homogenní podání barevné reprodukce po celé ploše obrazovky. Kombinace 16-bitového zpracování signálu, vysokého kontrastu, širokého rozsahu barev, výborné odezvy a technologie DUE vyhovuje nejnáročnějším uživatelům v oblasti soft proofingu, pořizování digitálního obrazu, zpracování videa a dalších grafických oborech.
CG301W má rozšířený barevný gamut AdobeRGB 97% a 100% NTSC, který je nezbytný pro plnohodnotné využití celého barevného rozsahu moderních fotoaparátů a kamer. Navíc rozšířený barevný gamut AdobeRGB monitoru umožňuje jeho dokonalejší využití k simulaci tiskových dat, tzv.softproofingu a nahrazení náhledových tiskáren.
Součástí dodávky monitoru je kalibrační program EIZO ColorNavigator, který umožňuje snadno a rychle nastavit či zkalibrovat monitor přesně podle požadavků uživatelů. Nově umožňuje přímé měření světelných podmínek (jas, barevná teplota) a automatické předávání těchto vstupních hodnot kalibračnímu softwaru. To umožňuje nastavit monitor v průběhu několika minut nez nutnosti opakování měření.
Monitor je osazen dvěma nezávislými digitálními vstupy, z nichž jeden je vybaven dekódérem ochranného kódu HDCP a je schopen přímo zobrazovat digitální videosignál s vysokým rozlišením přicházející z jakéhokoliv externího zařízení nebo PC.
Design monitoru poskytuje široké možnosti nastavení a dovoluje pracovat i v režimu na výšku při otočení o 90°. Také modely řady ColorGraphic jsou standardně nabízeny s prodlouženou záruční lhůtou 5 let.


Zařazení produktu
>> Hardware  >  LCD displaye  >  Podle použití  >  Profesionální DTP  >  LCD 23" a víc
>> Eizo  >  Podle použití  >  Profesionální DTP  >  LCD řada "CG" pro DTP  >  Podle úhlopříčky  >  LCD 23" a 24"
Bližší informace
Bližší informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
 dotaz  Máte dotaz?
 
 parametry  Parametry
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Michael Hruška. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
17.9.2019, 13:35
Skladová dostupnost:
online