EFI Fiery XF 7.0 Cut Server Option


Výrobce:EFI 
Kód:BE45177622
Dostupnost:
Do týdnenapověda
Koncová cena:25 612 Kč bez DPH
Vaše cena: 24 090  Kč  bez DPH
29 149 Kč  s DPH a poplatky
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem
 
Popis
EFI Fiery XF ve spoluráci s aplikací EFI Cut Server nyní umožňuje tisknout a vyřezávat na 1200 řezacích plotrech od 70 výrobců!

Důležité funkce řešení:

EFI Cut Server (EFI Fiery XF Cut Server Option) je samostatná aplikace pro vyřezávání a spolupráci s řezacími plotry.

EFI Cut Server (EFI Fiery XF Cut Server Option) je buď modulem pro EFI Fiery XF nebo je součástí Fiery XF Print & Cut Option. EFI Cut Server běží pouze na Windows. V rámci jedné licence může běžet EFI Cut Server paralelně na čtyřech uživatelských stanicích a každý EFI Cut Server může řídit dva řezací plotry. Celkově tedy může v rámci jedné licence běžet až 8 výstupních zařízení. Součástí EFI Cut Serveru je podpora i-Cut Level 1 a 2. Není potřeba dále využívat software of výrobců řezacích plotrů.

Ořezové (zaváděcí) značky a export ořezové cesty se pro řezací plotr generují v EFI Fiery XF a to jak pro jednotlivé úlohy, tak pro skládané (nesting) nebo opakované úlohy (step and repeat). Úlohy mohou být zvětšovány nebo zmenšovány či oříznuty. Ořezová cesta se připravuje v aplikacích předtiskové přípravy (např. Photoshop, Illustrator).

Seznam podporovaných výrobců řezacích plotrů: Allen Datagraph, AnaGraph, APD, Aristo, Asbru, Automation, Brain Power, CalComp, Compact Sign, Concept Copam, Creation-PCut, Creation-Kingcut, Desay, DGI, Eagle, Emblem, Encad, Enroute, ESAB, Fargo, Foison, GCC, Gerber, GoldCut, Grafityp, Graphtec, GRI, Hewlett-Packard, Houston Instruments, iCut, Ioline, JiaChen, JinKa, JSI, King Rabbit, Kongsburg, Kroy, L-Tech, LG-Palopoli, LiYu Cut, Mecamatic, Mimaki, Mutoh, Newing-Hall, New Star, Norris Booth, Pericut, Plotter Tech, Primera Technology, ProCut, RedSail Tech, Resolve Roland, SECABO, SeikiTech, SID Signs, SolventJET Systems, Summa, Technoplot, Uniform, Upstar, USCutter, Vinyl Express, VyTek, Wild, Xpert, Zeta, Zund.

A jak to celé funguje?

Nejprve si musí zákazník připravit příslušná data. Stačí, když vytvoří v úloze například pomocí Photoshopu nebo Illustratoru ořezovou cestu (jako samostatnou přímou barvu) a uloží příslušný grafický formát. EFI Fiery XF jej zpracuje a vytiskne a zároveň jej pošle do tzv. Cut Serveru, kde se následně zpracuje připravená ořezová cesta. Výstup z tiskárny se přenese do řezacího plotru a následně se spustí úloha v Cut Serveru a v řezacím plotru se provedou ořezy podle předvytvořené ořezové cesty.


Stránky výrobce:
http://www.efi.cz

Zařazení produktu
>> Software  >  Digitální nátisk  >  Digitální nátisk / certifikovaný digitální nátisk / produkční tisk / RIP
>> EFI RIP  >  Digitální nátisk / certifikovaný nátisk / produkční tisk / RIP  >  RIPy pro produkční tisk a digi foto  >  Vzdálený a certifikovaný nátisk, kontrola
Bližší informace
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na našem serveru 
Bližš í informace o tomto produktu naleznete na serveru výrobce 
 dotaz  Máte dotaz?
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Pavel Maňas. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
26.3.2019, 19:32
Skladová dostupnost:
online