Registrace


Server DTPobchod.cz je určen jak pro naše stálé obchodní partnery s dealerskou smlouvou, tak pro ostatní zákazníky. Z obchodního hlediska společnost Quentin, spol. s r. o., a tedy i systém DTPobchod.cz, rozlišuje dvě kategorie zákazníků: stálí obchodní partneři (dealeři), u kterých je vyžadována podepsaná dealerská smlouva, definující vzájemné obchodní vztahy, a ostatní zákazníci, pro které platí bežné podmínky (předplatba za odebírané zboží a koncové, resp. "online" ceny).

Zde jsou základní informace o možnostech zřízení přístupu na DTPobchod.cz pro tyto skupiny zákazníků.

Zapomenuté heslo

Pokud jste se již někdy na našem serveru DTPobchod.cz registrovali a zapomněli jste heslo, můžete si nechat zaslat e-mailem. Stačí do formuláře zadat e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci.

Pokud se nepodaří heslo obnovit, záleží, zda jste spotřebitel nebo podnikatel (firemní zákazník).

Spotřebitel: můžete nás kontaktovat e-mailem (recepce(zavináč)quentin(tečka)cz) nebo telefonicky a my vám nové heslo pošleme, či se zaregistrovat znovu (v tomto případě nebudete mít přístupné informace o všech vašich dosavadních objednávkách, zakoupených produktech a jejich sériových číslech)

Firemní zákazník: náš informační systém nedovolí opakovaně registrovat stejné IČ, proto nás kontaktujte a vyžádejte si zaslání nového hesla.

Pro běžné zákazníky

Registrace na DTPobchod.cz je jednoduchá a rychlá a zabezpečí vám přístup k informacím o objednávkách, nedodaném zboží, k fakturám, k jednoduché možnosti žádosti o reklamaci zboží, funkci hlídacího psa a dalším funkcím DTPobchod.cz. Registrace spotřebitele a firmy se od sebe odlišují tím, které informace jsou při registraci vyžadované.

Na internetovém obchodě DTPobchod.cz není možný nákup bez registrace. Omlouváme se těm zákazníkům, kteří se neradi registrují, ale věříme, že výhody, vyplývající z registrace, převažují nad časem stráveným při registraci. Samozřejmě údaje, které nám svěřujete, považujeme za důvěrné a nejsou sdělované žádné další straně.

U firemních zákazníků (podnikatelů - ať již fyzických nebo právnických osob) je potřeba kromě základních kontaktních informací vyplnit také IČ a DIČ. Pokud jsou doručovací adresa i sídla shodné, vyplňte pouze doručovací adresu, pokud je adresa sídla odlišná (tedy zboží chcete zasílat na jinou adresu, než na kterou budou vystavené faktury), vyplňte také adresu sídla.

U spotřebitelů tyto informace nejsou vyžadované, ale mezi vyžadovanými kontakty je také telefonní číslo - to je nezbytné především pro spolehlivé doručení zásilky, ať je doručována našim řidičem, kurýrem nebo přepravní společností.

Pro dealery

Stálí obchodní partneři s dealerskou smlouvou a kreditním rámcem - statutární zástupci těchto firem mají možnost přímo prostřednictvím systému DTPobchod.cz vytvářet přístup pro další zaměstnance společnosti a pomocí plné moci delegovat vybrané zaměstnance i k vkládání objednávek.

Stálí obchodní partneři bez kreditního rámce - statutární zástupci těchto firem mají možnost přímo prostřednictvím systému DTPobchod.cz vytvářet přístup pro další zaměstnance společnosti včetně možnosti delegovat vybrané zaměstnance i k vkládání objednávek.

Zákazníci s obchodní minulostí - v případě, že v minulosti bylo společností odebráno zboží od společnosti Quentin, je takovýto zákazník již veden v našem systému pod svým IČ a proto není možné provést automatickou online registraci. V případě, že jste si vědomi této skutečnosti, zavolejte nám prosím, nebo napiště na recepce(zavináč)quentin(tečka)cz, po upřesnění všech potřebných údajů Vám bude přístup zřízen. Tyto údaje také můžete vložit do registračního formuláře a odeslat - v případě, že se jedná o subjekt již v systému existující, všechny údaje z tohoto formuláře jsou přeposlány odpovědnému pracovníkovi, který Vás poté kontaktuje.

Nový dealer - bližší informace o tom, jak se stát dealerem společnosti Quentin naleznete na samostatné stránce.

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
1.4.2020, 19:01
Skladová dostupnost:
online