Novinky PANTONE 2018

18.4.2018 - Informace

Pantone novinky 2018V letošním roce PANTONE uvádí tři hlavní novinky:
1) PANTONE FHI TPG Sheets
2) PANTONE Plastic Chips Color Set
3) PANTONE Fashion, Home & Interior Polyester Swatch cards

1) PANTONE FHI TPG Sheets - tištěné papírové listy o velikosti 21,6 x 27,9 cm (cca A4) pro lepší představu konkrétní přímé barvy PANTONE na větší ploše. TPG Sheets jsou k dispozici ve všech barvách knihovny Fashion, Home & Interiors (2310 barev) vytištěných na coated (potahovaných - lesklých) papírech. Na zadní straně je také vytištěn název Pantone barvy a její číslo (např. PANTONE) v pravidelných řádcích a sloupcích (1” x 1”), které slouží k případnému rozstříhání na menší vzorky. Tištěné papírové vzorky barev jsou určeny především pro designéry, návrháře, kreativní grafiky, kteří pracují v oblasti módy, interiéru či v jakémkoliv výrobním podniku (hračky, elektronika, domácí potřeby...).

2) PANTONE Plastic Chips Color Set - je vybraná sada 100 plastických vzorků (chipsů) o velikosti 78 x 48 mm z velké sady PANTONE Plus Plastic Standard Chips Collection (všechny plastické vzorky knihoven Pantone Matching System a Pantone Fashion, Home & Interior). Každá z pěti vybraných sad 100 ks je zaměřena na konkrétní barevnou řadu - Yellow / Orange / Gold, Green, Red, Black & Gray a Blue. Vybrané barvy jsou z knihovny Pantone Matching System (PMS) - tedy převáženě určené do oblasti předtiskové přípravy, tisku a obalového průmyslu.

3) PANTONE Fashion, Home & Interior Polyester Swatch cards - kromě klasických vzorků z bavlny s Pantone přímými barvami TCX / TPG jsou nyní k dispozici barvy knihovny FHI i na polyesterovém materiálu (je zářivější než bavlna). Tyto vzorky jsou nyní označeny TSX (“S” - synthetic) a na úvod jsou jednotlivé vzorky uvedeny v rozměru 4” x 4” (10,1 x 10,1 cm) v počtu 203 barev (vybrané jsou především na základě současných trendů). Stejný počet barev obsahuje i PANTONE Fashion, Home & Interior Polyester Swatch Set - kolekce polyesterových vzorků vcelku. Vzorky jsou v tomto balíčku ve velikosti 2” x 2” (5 x 5 cm). Vzorky a kolekce naleznou uplatnění v textilním průmyslu, využijí jej především designéři v oblasti módy a sportu. Uvedené produkty budou uvedeny na trh 1. června 2018.

Přehled současných produktů PANTONE naleznete na našich produktových stránkách.

[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
22.9.2019, 6:37
Skladová dostupnost:
online