Nová verze CorelDRAW Graphics Suite 2018

13.4.2018 - Software

CorelDRAW Graphics Suite 201810. dubna 2018: Corel, přední světová softwarová společnost, představila CorelDRAW® Graphics Suite 2018. Nejnovější verze nástroje pro grafické úpravy je nabita výkonnými funkcemi a aktualizacemi, které pomáhají profesionálním grafikům převést kreativní nápady na profesionální a vizuálně působivé návrhy.

Sada reaguje na zpětnou vazbu od uživatelů a nabízí nové možnosti návrhů a úpravy fotografií spolu s vylepšením pracovních postupů, které urychlují tvorbu výjimečných výstupů, od velkoformátových tisků až po online grafiku.

Největší aktualizace CorelDRAW Graphics Suite 2018 nabízí nové kreativní možnosti a podporuje dramatické zvýšení produktivity ve všestranném návrhářském prostředí, které je známé svým snadným používáním. Mezi hlavní novinky patří:

* součástí balíku je nyní i nástroj na úpravu fotografií RAW či JPEG AfterShot 3 HDR
* kreslení v režimu Symetrie pro vytváření široké palety symetrických obrazů
* efekt Přidání perspektivy
* pomocí nástrojů Dynamika, Pointilizer či PhotoCocktail lze přidávat obrazům “pohyb” či zaostření na prvek kresby, tvořit vektorové mozaiky nebo fotografické koláže

a mnoho dalších.

Plná verze Corel Graphics Suite 2018 je k dispozici jak v krabicové verzi, tak i v jako elektronicky dodávaná licence. Stejně tak i upgrade. Upgradovat lze ze všech předchozích verzí. Dále je balíček k dispozici jako předplatné na rok v elektronické licenci.

[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
14.11.2019, 5:35
Skladová dostupnost:
online