Enfocus uvádí novou verzi PitStop Pro 2018 a Pitstop Server 2018

12.4.2018 - Software

Pitstop Pro 2018PitStop Pro je přídavný modul do Adobe Acrobatu, který: kontroluje PDF soubory a v případě nesrovnalostí vygeneruje zprávu o nalezených chybách, automaticky opravuje nejběžnější problémy v souborech PDF, dovoluje upravovat a editovat PDF soubory přímo v prostředí Adobe Acrobatu. PitStop Pro vždy umožňoval opravovat překlepy a typografické chyby, nesprávnou geometrii stránek, změnu barevnosti a řešení na desítky dalších problémů v souborech PDF.

Nejzajímavější novinky a vylepšení Pitstop Pro 2018

* funkce My Pistop Dashboard poskytuje analýzu a statistiky všech kontrol PDF a poskytuje tak např. informace o nejčastěji opravovaných chybách
* další výrazné vylepšení a zdokonalení tzv. Action Listů - tedy přednastavených nebo volitelně nastavených úkonů na kontrolu a opravu PDF
* Clean Up Content - nástroj pro odstranění “neviditelných” a zbytečných objektů v PDF
* další vylepšení práce s objekty
* funkce / action list pro sjednocení nejednotných knihoven PANTONE a duplikovaných přímých barev Pantone (C, CV, CVS, CVU…)
* generování více než 100 druhů čárových kódů a QR kódů a mnoho dalších.

Zákazníci, kteří si zakoupí Pitstop Pro nebo Pitstop Server 2017 od 1. března 2018 do uvedení verze 2018 mají nárok na tzv. free upgrade zdarma. Upgrade lze vždy jen z dvou posledních verzí. Zákazníci verze 12 mají nyní tedy poslední možnost upgradu na verzi 2017 s free upgradem na 2018.

[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
16.12.2019, 10:49
Skladová dostupnost:
online