Nová verze Parallels Desktop 11 Mac, máme skladem!

21.9.2015 - Software

Parallels Desktop 11 for MacFirma Parallels, Inc. uvedla na trh novou verzi Parallels Desktop 11 Mac pro virualizace jiných operačních systémů na Macu.

Parallels Desktop® 11 for Mac je nejprodávanější, nejbezpečnější, nejjednodušší a nejvýkonnější řešení pro spouštění Windows® aplikací na počítači Mac – bez nutnosti restartu. Jednoduše přepínejte mezi počítačem Mac a Windows aplikacemi. Vysoký výkon vám umožní spouštět aplikace jako Microsoft Office, ale i ty graficky náročné bez jakýchkoliv kompromisů.

Aplikace Parallels Desktop 11 přichází s mnoha novými funkcemi a vylepšeními. Mezi novinky patří podpora nového OS X El Capitan a Windows 10, podpora Siri či Cortany. Uživatelé se kromě toho můžou těšit na zvýšení rychlosti o 50% a nová verze Parallels Desktop slibuje také výrazně úspornější chod, a tedy navýšení životnosti baterie vašeho Macu (až o 25%).

FREE UPDATE - Zákazníci, kteří si zakoupili nebo zakoupí, registrují a aktivují Parallels Desktop 10 Mac CZ/IE (komerční nebo EDU verzi) mezi 1.8.2015 a 31.10.2014 obdrží verzi 11 zdarma. Podmínkou je registrace do portálu Parallels (případně registrace při instalaci programu). Celý proces probíhá automaticky, nový licenční klíč obdrží zákazníci do 7 dnů od registrace automaticky mailem. Více informací můžete nalézt zde: http://www.parallels.com/techguarantee2015. K žádosti o free upgrade je nutné přiložit nákupní fakturu a sériové číslo.


[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.4.2018, 13:31
Skladová dostupnost:
online