CorelDRAW Graphics Suite

Komerční elektronická licence. 
CorelDRAW Graphics Suite
Od jednoduchosti k výjimečnosti; Vykročte na svou návrhářskou pouť tou správnou nohou s CorelDRAW Graphics Suite.
 
18 790 Kč
15 529  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
15 612 Kč
Výrobce
Corel
DPH
21%
Kód
LCCDGSENTML11
Part No.
LCCDGSENTML11

  Popis produktu

  Od jednoduchosti k výjimečnosti

  Vykročte na svou návrhářskou pouť tou správnou nohou s CorelDRAW® Graphics Suite – kompletní sadou profesionálních Grafika návrhářských aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, úpravu fotografií a mnoho dalšího – navrženou konkrétně pro vaši preferovanou platformu.

  Nekonečné možnosti! 

  Sada CorelDRAW Graphics Suite je oblíbená po celém světě v různých odvětvích – od výroby a techniky až po tvorbu reklamních panelů, marketing a mnoho dalšího.

  Branding a marketing

  Sada CorelDRAW Graphics Suite je oblíbená po celém světě v různých odvětvích – od výroby a techniky až po tvorbu reklamních panelů, marketing a mnoho dalšího.

  Naše konkurenční výhody

  Tvorba návrhů a sazba na jednom místě, Alternativní modely licencování, Spolupráce v reálném čase, Úspory předplatného, Nativní prostředí pro operační systém, Zkušební verze bez závazků, Snadné ovládání a použití a Rozsáhlá kompatibilita souborů.

  Kreslit v perspektivě

  Kreslete objekty nebo ilustrované scény v perspektivě rychleji a snadněji. Můžete si vybrat jednoúběžníkovou, dvouúběžníkovou nebo trojúběžníkovou perspektivu, nakreslit nebo přidat existující skupinu objektů na sdílené rovině perspektivy a volně přesouvat a upravovat objekty bez ztráty perspektivy.

  Flexibilní návrhářská plocha

  Přejděte od nápadů k výstupu v rekordním čase s novými pracovními postupy, se kterými budete mít naprostou kontrolu nad stránkami a prvky. Zobrazení více stránek. Export více prvků. Vylepšení pracovních postupů se symboly.

  Progresivní úpravy obrázků

  S novými výkonnými funkcemi pro úpravy fotografií navrženými přímo pro vylepšení obrázků v méně krocích si ušetříte spoustu práce. Vylepšené nahrazování barev. Přepracované pracovní postupy přizpůsobení.Podpora souborů HEIF.

   


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  Software

  Typ aplikace Samostatná
  Typ licence Trvalá
  Verze softwaru Nová licence
  Operační systém Mac/Win
  Jazyk aplikace Čeština, Multijazyková (vč. CZ)
  Určeno pro Komerční použití
  Počet licencí Více uživatelská

  Všechny produkty

  Výrobce Corel

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.