Calibrite ColorChecker Display Pro

Calibrite ColorChecker Display Pro
Profesionální zařízení pro kalibraci monitorů a datových projektorů.

Akční sleva

-20%

DÁREK POWER BANKA

5 440 Kč
4 496  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
5 610 Kč
Výrobce
Calibrite
Záruka
24 Měsíců
Recyklační poplatek
1.60 Kč , DPH:  21%  (Drobná kancelářská zařízení do 0,5 kg počítačové)
Vaše cena  s RP*
4 496 Kč
DPH
21%
Kód
CALCCDIS3
Part No.
CCDIS3

  Popis produktu

  Získejte při nákupu ColorCheckeru Power Bank Elinchrom 20000 mAh zdarma. Více informací zde

  Calibrite ColorChecker Display Pro je profesionální zařízení pro kalibraci monitorů a datových projektorů. Zařízení se sestává ze samotného kolorimetru ColorChecker Display Pro se zcela technologicky novými optickými systémy včetně rozšířeného filtru (přístroj je rychlejší a barevně přesnější) a oblužným softwarem ccProfiler, který vás automaticky provede procesem kalibrace a po úspěšném zkalibrování zavede vytvořený ICC profil do systému počítače. Kolorimetr ccDisplay Pro je vybaven držáčkem na monitory, difuzorem pro měření okolního osvětlení a USB kabelem pro připojení k počítači. Licence pro software je dána kolorimetrem ccDisplay Pro.

  Zařízení je vhodné pro kalibraci všech nových technologicky vyspělých monitorů včetně LED a širokogamutových LCD. Využití najde u náročných fotografů, designérů a profesionálů v předtiskové přípravě, kteří potřebují co nejvyšší barevnou věrnost na svých monitorech, přenosných počítačích či projektorech. Programová aplikace PANTONE Color Manager slouží k aktualizaci knihoven přímých barev ve vašich aplikacích (Adobe, Quark, Corel).

   

   

  ColorChecker Display Pro funkce a vlastnosti:

  • Kalibrace monitoru a projektoru
  • Nastavení bílého bodu, jasu, kontrastu, gammy a více...
  • Měření, korekce a kontrola okolních světelných podmínek
  • Flare CorrectTM
  • PANTONE spot color optimization


  Výhody ColorChecker Display Pro oproti ColorChecker Display - přístroj ColorChecker Display Pro samotný měří 5x rychleji než ccDisplay. Software ccProfiler umožňuje s ccDisplay Pro navíc oproti ccStudio software (ccDisplay) nastavit u bílého bodu barevnou teplotu nebo xy, měření jiného monitoru nebo papíru, nastavit u jasu uživatelsky 80-250 cd/m2, měření jiného monitoru nebo papíru, optimalizaci na základě PANTONE barev, optimalizaci na základě obrazu, ověření vytvořeného profilu pomocí dE (přímé barvy), pomocí dE (obrazu), uživatelsky definované odchylky, test rovnoměrnosti kalibrace monitoru a další funkce.
   

  Pro filmaře a nejnáročnější fotografy co hledají pokročilé možnosti a maximální kontrolu monitorů, doporučujeme zauvažovat nad Calibrite ColorChecker Display Plus.

   

  Balení obsahuje:

  • kolorimetr ColorChecker Display Pro
  • ccProfiler software
  • PANTONE Color Manager.


  Systémové požadavky:
  Operační Systém:  Microsoft Windows 7® 32 nebo 64 bit (všechny systémy s posledními service packy), Windows 8® 32 nebo 64 bit, Windows 8.1® 32 nebo 64 bit, Windows 10® 32 nebo 64 bit,
  Procesor: Intel® Core 2 Duo CPU nebo lepší nebo AMD Athlon™ XP a lepší,
  Úložiště: 500MB místa na disku,
  Monitor: s rozlišením 1024 x 768 pixelů nebo větším
  Další: napájený USB port, kalibrace dvou monitorů vyžaduje dvě videokarty nebo duální videokartu s podporou duální video LUT, DVD mechanika nebo internetové připojení pro softwarové updaty, uživatel s administrátorským přístupem.
   

  Mac:
  Operační Systém: OS X 10.13x, 10.14x  nebo 10.15x (aktualizovaný)
  Procesor: Intel® Core 2 Duo CPU nebo lepší nebo AMD Athlon™ XP a lepší,
  Úložiště: 500MB místa na disku,
  Monitor: s rozlišením 1024 x 768 pixelů nebo větším
  Další: napájený USB port, kalibrace dvou monitorů vyžaduje dvě videokarty nebo duální videokartu s podporou duální video LUT, DVD mechanika nebo internetové připojení pro softwarové updaty, uživatel s administrátorským přístupem.

  Českou uživatelskou příručku (25.9.2014) v PDF si lze stáhnout v nízkém rozlišení zde (434 kB) a ve vysokém rozlišení zde (34,9 MB).
  Stručnou českou uživatelskou příručku v PDF si lze stáhnout zde (442 kB).
   


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Kalibrace

  Co kalibruje LCD, Projektor
  Kalibrační zařízení Kolorimetr
  Užití Profesionální
  Připojení USB
  Druh zařízení Ruční

  Všechny produkty

  Status DÁREK POWER BANKA
  Výrobce Calibrite

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.