Byla uvedena nová verze Parallels Desktop 10 Mac, máme skladem!

29.8.2014 - Software

Parallels Desktop 10Firma Parallels uvedla na trh novou verzi Parallels Desktop 10 Mac pro virualizace jiných operačních systémů na Macu.

Parallels Desktop® 10 for Mac je desktopová virtualizační aplikace, díky které je možné na počítači Mac provozovat několik operačních systémů a jejich aplikací současně. S Parallels Desktop® 10 for Mac si můžete vytvořit libovolný počet virtuálních počítačů, které budou emulovat využití hardwaru samotného fyzického počítače. Produkt je multijazyčný, jazyk se aktivuje dle jazyka nastaveného v Mac OS X (zahrnuje češtinu). Produkt je dodáván jako minibox.

Aplikace Parallels Desktop 10 přichází s mnoha novými funkcemi a vylepšeními. Mezi novinky patří podpora nového OS X Yosemite, podpora iCloud Drive či knihovny iPhoto. Uživatelé se kromě toho můžou těšit na zvýšení rychlosti a nová verze Parallels Desktop slibuje také výrazně úspornější chod, a tedy navýšení životnosti baterie vašeho Macu.

FREE UPDATE - Zákazníci, kteří si zakoupili nebo zakoupí, registrují a aktivují Parallels Desktop 9 Mac CZ/IE (komerční nebo EDU verzi) mezi 1.8.2014 a 15.10.2014 obdrží verzi 10 zdarma. Podmínkou je registrace do portálu Parallels (případně registrace při instalaci programu). Celý proces probíhá automaticky, nový licenční klíč obdrží zákazníci do 7 dnů od registrace automaticky mailem. Více informací můžete nalézt zde: http://www.parallels.com/eu/techguarantee2014/. K žádosti o free upgrade je nutné přiložit nákupní fakturu a sériové číslo.

[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
22.9.2019, 6:09
Skladová dostupnost:
online