Apple Watch Nike Series 6 GPS+Cellular - 44mm

vesmírně šedý hliník s antracitovým / černým Nike sportovním řemínkem 
Apple Watch Nike Series 6 GPS+Cellular - 44mm
Budoucnost zdraví. Už teď na tvém zápěstí. A nyní i ve verzi Cellular.
 
14 990 Kč
12 388  Kč bez DPH
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Koncová cena bez DPH
12 422 Kč
Výrobce
Apple
Záruka spotřebitel
24 Měsíců
Záruka ostatní
12 Měsíců
Recyklační poplatek
1.20 Kč , DPH:  21%  (Chytré mobilní telefony všechny typy chytrých tel)
Autorský fond
48.00 Kč, DPH:  21%  (Paměťové médium (sazba 1.5/1GB))
Vaše cena  s RP* + AF*
12 388 Kč
DPH
21%
Kód
COM09Y3
Part No.
M09Y3HC/A

  Popis produktu

  Apple Watch máš pořád na zápěstí, takže dokážou věci, jaké jiná zařízení nezvládají. Fungují jako tréninkový parťák, co měří veškerý tvůj pohyb, poskytují užitečné postřehy o zdraví a zároveň tě spojují s lidmi a věcmi, na kterých ti nejvíc záleží. A mrknout se na ně můžeš kdykoli.

  Základní vlastnosti:

  • 44mm nebo 40mm pouzdro
  • Stále zapnutý Retina displej
  • GPS + Cellular
  • Aplikace Saturace kyslíkem
  • Aplikace EKG
  • Oznámení o pomalém a rychlém tepu
  • Oznámení o nepravidelném srdečním rytmu
  • Voděodolnost do 50 metrů

   

  Dokonalé hodinky pro zdravější život.
  Apple Watch máš pořád na zápěstí, takže dokážou věci, jaké jiná zařízení nezvládají. Fungují jako tréninkový parťák, co měří veškerý tvůj pohyb, poskytují užitečné postřehy o zdraví a zároveň tě spojují s lidmi a věcmi, na kterých ti nejvíc záleží. A mrknout se na ně můžeš kdykoli.
   

  Verze Cellular - nemusíš se vracet pro iPhone.
  Verze Cellular má tu výhodu, že zůstaneš v kontaktu se svými blízkými, i když zrovna s sebou nebudeš mít iPhone. Takže když vyrazíš běhat nebo si třeba zapomeneš doma iPhone, nepřicházíš o zprávy, telefonáty, mapy či Siri. Stejně tak ti dokáže SOS tlačítko zavolat pomoc i bez telefonu.

  Parťák na cvičení, který se ti vejde na zápěstí.
  Hýbej se. Cvič. Postav se. Změř si každý svůj pohyb. Kroužky Aktivity ukazují, jak jsi každý den aktivní. Snaž se je denně uzavírat. O motivaci se ti postarají i ocenění, personalizovaná koučování a soutěže Aktivity.
   

  Zdravá porce cvičení.
  Od běhání přes cyklistiku až po vysoce intenzivní intervalový trénink, Apple Watch sledují všechny tvoje oblíbené tréninky. A pro každou disciplínu mají ty nejužitečnější ukazatele.
   

  Nikdy tě nevyšplouchnou.
  Apple Watch jsou voděodolné do 50 metrů. Takže se výborně hodí na plavání, surfování nebo třeba vodní vybíjenou. Tak do vody!
   

  Myslí na tebe každou vteřinu.
  Lepší spánek? Zívačka. Nová aplikace Spánek nejen sleduje, jak spíš, ale taky ti ve spojení s iPhonem pomůže vytvořit si pravidelný režim a chodit spát v rozumnou dobu.
   

  Naslouchají tvému srdci.
  Neobvykle rychlý nebo naopak pomalý tep a nepravidelný srdeční rytmus (takzvaná arytmie) můžou být příznaky závažného zdravotního problému. Hodně lidí si ale těchhle příznaků nevšimne, takže často nejsou diagnostikovány ani jejich příčiny. Aplikace Srdeční tep tě na takové nepravidelnosti srdeční činnosti upozorní. A pak se o nich můžeš poradit s lékařem.
   

  Pomoc jako na zavolanou.
  Apple Watch rozpoznají prudký pád. A když se po něm nebudeš hýbat, zavolají záchranáře. V nouzové situaci taky rychle přivoláš pomoc podržením bočního tlačítka.
   

  I mytí rukou chce svůj čas.
  Apple Watch automaticky poznají, že si myješ ruce, a povzbudí tě, ať to vydržíš celých 20 sekund. Dokonce ti připomenou umýt si je, jakmile přijdeš domů.
   

  Zdravý přístup ke zdraví a kondici.
  Aplikace na Apple Watch ti pomůžou dbát na celkové zdraví a pohodu. Umožňují snadno sledovat menstruační cyklus, chránit sluch před hlasitými zvuky a věnovat se cvičení mindfulness.
   

  Saturace kyslíkem. Zásadní ukazatel.
  Apple Watch Series 6 mají revoluční nový snímač a aplikaci na měření hladiny okysličení krve. Ta je klíčovým ukazatelem celkové kondice.
   

  EKG na zápěstí. Kdykoli a kdekoli.
  Aplikace EKG na Apple Watch Series 6 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG. U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytne důležitá data a uživatelům klid v duši.
   

  Měj blíž k lidem a věcem, na kterých ti záleží.
  Všechno máš na dosah ruky. Snadno posílej zprávy, volej a poslouchej hudbu. Poslouchej 70 miliónů skladeb z Apple Music. Hudební sbírku v Apple Music si můžeš brát všude s sebou. A v Apple Podcastech budeš mít vždycky co poslouchat.
   

  Peněženka na zápěstí.
  Pomocí Apple Pay si rychle a bezpečně koupíš prakticky cokoli. Stačí dvakrát stisknout boční tlačítko.
   

  Zlepši svůj orientační smysl.
  Při jízdě autem, chůzi nebo cestě veřejnou dopravou tě Mapy dovedou, kam potřebuješ. I ti klepáním na zápěstí naznačí, kam zahnout.
   

  Objev jedním klepnutím tisíce aplikací v App Storu.
  V App Storu na Apple Watch můžeš vyhledávat aplikace a rovnou si je stahovat do hodinek. Ani nemusíš vzít iPhone do ruky.
   

  Nejlepší parťák pro tvůj telefon.
  Tvůj telefon už nebude hrát na schovku. Taky se ti stává, že nemůžeš najít telefon, který musí být někde v okruhu pěti metrů? Klepni na tlačítko Přehrát zvuk na iPhonu a jdi po zvuku. Nebo tlačítko podrž a iPhone zabliká.
   

  Dálkový ovladač máš vždycky nablízku.
  Apple Watch můžeš používat jako dálkový ovladač hudby z telefonu, jako dálkovou spoušť foťáku iPhonu i na ovládání Apple TV. Tenhle dálkáč neztratíš.
   

  Apple Watch a Mac táhnou za jeden provaz.
  Na odemknutí Macu stačí mít nasazené hodinky. Když jsi v blízkosti počítače, nemusíš po jeho probuzení zadávat heslo.
   

  Snadno si je přizpůsobíš.
  Dolaď si hodinky novými řemínky. U řemínků máš na výběr z nejrůznějších stylů, materiálů a barev. Prohodíš je za pár sekund, takže si hodinky snadno upravíš, jak se ti zrovna hodí.
   

  Ciferník pro každou příležitost.
  Ať ti vyhovuje mít ciferník co nejjednodušší, nebo nacpaný informacemi, můžeš si ho upravit přesně podle svého. Objev nové ciferníky. A poděl se o ně. V App Storu nebo na webu najdeš bezvadný ciferník na cokoli, co tě baví. A ve zprávě nebo e-mailu ho můžeš poslat kamarádům.


  Poslat dotaz

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Parametry

  APPLE

  Typ Watch
  Modelová řada Nike, Series 6 Cellular
  Velikost displeje 44 mm
  Barva vesmírně šedá
  Typ displeje Retina
  Rozlišení displeje 368 x 448
  Vlastnosti displeje Stále zapnutý LTPO OLED Retina displej s Force Touch
  Procesor S6
  Odolnost Voděodolnost 50 metrů
  Ovládání Dotyk (Force Touch)
  Napájení Bezdrátové
  Materiál Hliník
  Konektivita Cellular, GPS, Wifi + Bluetooth

  Všechny produkty

  Výrobce Apple

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.