Produkt je vyřazen!

Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte prosím, manažera produktu:

Antonín Štogr
stogr@quentin.cz

 

Apogee One


Výrobce:Audio 
Kód:APOne
Záruka:12 Měsíců
Záruka spotřebitel:24 Měsíců
kalkulackaNa splátky:
dnes 0 Kč, pak 10x Kč
 x
 Nastavit hlídacího psa
Ohlídá snížení ceny, oznámí zboží skladem

Popis
Apogee ONE je kapesní mikrofon s USB zvukovou kartou pro pocítace APPLE, AD/DA prevodník s mikrofonem. Interní mikrofon, možnost pripojení externího mikrofonu, jednokanálový nástrojový vstup a stereo výstup. Kompatibilita OS X Pro Tools 9, Garage band, Logic a další CoreAudio aplikace.

ONE nabízí vestavený kondenzátorový mikrofon a také excelentní mikrofonní vstup s XLR konektorem vybavený fantomovým napájením a citlivostí 63dB. ONE vám umožní náhrávat zpev a zároven prehrávat již nahraný materiál s nízkou latencí, anebo porizovat živou nahrávku koncertu, zkoušky a pod.

Hudba

Další možností ONE je "Jack vstup" s vysokou impedancí, urcený pro prímé pripojení nástroje (kytara, basa, klávesy... ) Proste se pripojíte a mužete nahrávat prímo do vaší oblíbené Mac audio aplikace (kompatibilní s Core Audio) Logic, Logic Express, Cubase, Nuendo apod.


Poslech

Poslouchat mužete pres 1/8” jack výstup a vaše aktivní reprosoustavy (nebo pres koncový zesilovac), nebo použít sluchátka. ONE poskytuje zvukovou kvalitu zarucenou znackou Apogee. Multifunkcní rotacní ovladac vám pak umožní nejen prepínat mezi sluchátky a linkovým výstupem, ale i ovládání hlasitosti a mute playbacku. Kvalita a jednoduchost ovládání pak tvorí ideální celek nejen pro nahrávání hudby, ale i dokonalý poslech hudby treba z CD nebo iTunes.


Nahrávání a podcasting

Spolu s príkladnou zvukovou kvalitou a "vychytanými" ovládacími funkcemi a predevším zabudovaným mikrofonem tvorí ONE nový etalon snadnosti nahrávání . Absolutní softwarová integrace s Apple OS X a aplikacemi GarageBand, Logic a Soundtrack Pro delá z One, který byl designován pro spolupráci s Mac pocítaci , nejsnáze použitelnou zvukovou kartu s mikrofonem pro Apple vubec.


Zařazení produktu
>> Počítače Apple  >  Doplňky pro Xserve
>> Výprodej  >  Apogee
>> Apogee
>> Apple  >  Doplňky stolní počítače
 dotaz  Máte dotaz?
Produktovým manažerem tohoto výrobku je Antonín Štogr. Zde můžete zadat Váš dotaz k tomuto produktu, nezapomeňte správně vyplnit mailovou adresu.
AntiSpam: 2 plus 3 =

PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
25.9.2018, 21:04
Skladová dostupnost:
online