AKTUALIZOVÁNO! Samostatné aplikace Adobe CC v prodeji v promo ceně do 31.12.2013!

5.8.2013 - Software

Adobe CCOd 1. 8. 2013 přicházejí do oficiálního prodeje i samostatné aplikace nových verzí Adobe CC (Single App). Doposud si zákazníci mohli zakoupit Cloud (předplatné) pouze jako celou Adobe kolekci / portfolio produktů (Complete) a nyní mají nově na výběr. Zvolit si pouze jednotlivý produkt (Single App) nebo celou kolekci (Complete).

Dodávky Cloudu jako "Single App" (např. Photoshop CC - nastupující nová verze po CS6) probíhají stejně, jako celé kolekce (Complete). Nového uživatele je nutné pozvat do VIP programu (kontaktujte produktového manažera Adobe Pavla Maňase) a po potvrzení zákazníkem se aktivuje licence (jednu nebo více, tzv. "add seat").

První objednávka vyžaduje zakoupení minimálně 12ti měsíčního předplatného. Pokud již zákazník je přihlášený v Cloudu, případně dokonce má už běžící licenci Complete, nakupuje samostatnou aplikaci CC jen do "anniversary date" - výročního data. Jestliže už tedy uběhlo např. 6 měsíců, kupuje single app jako 6ti měsíční položku. Hlavní roli má uvedené výroční datum, které udává počet měsíců, které je nutné zakoupit. U nových je to 12 minimálně, u stávajících - již běžících - do výročního data.

Jaké produkty jsou nabízeny samostatně?

Adobe After Effects CC
Adobe Audition CC
Adobe Dreamweaver CC
Adobe Flash Professional CC
Adobe Illustrator CC
Adobe InCopy CC
Adobe InDesign CC
Adobe Photoshop CC
Adobe Prelude CC
Adobe Premiere Pro CC
Adobe SpeedGrade CC
Adobe Edge Animate CC
Adobe Edge Inspect CC
Adobe Muse CC

Produkty naleznete v ceníku jako ML (Multilanguage) nebo IE (English). Multilanguage u vybraných obsahují navíc dovětek "(+ CZ)". Ty, které toto označení obsahují, jsou dostupné i v české verzi. Ty které nikoliv, ty jsou jen v jiných jazycích kromě IE, ale bez CZ (např. Photoshop CC ML právě CZ verzi obsahuje, naopak Premiere Pro CC ML nikoliv apod.). IE verze jsou nepatrně levnější.

Všechny single aplikace (ML) jsou za stejnou cenu ročního předplatného 240 EUR (cca 6 200 Kč) v koncové ceně bez DPH. PROMO akce pro majitele CS3 verzí a vyšších byla pro velký úspěch prodloužena do 31. 12. 2013.


[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]


PŘIHLÁSIT DTPnews

Informace o novinkách, slevách a speciálních akcích e-mailem. Zaregistrujte se!

Aktualizováno:
21.7.2019, 7:19
Skladová dostupnost:
online